Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wolność dla głowy – kameralne spotkanie z metodą Feldenkraisa

26 lutego @ 10:00 - 12:00

135PLN
wolnosc dla glowy plakat

Za nasz kontakt i relacje z rzeczywistością odpowiedzialny jest nasz układ nerwowy. Ponieważ większość naszych zmysłów (telereceptorów) znajduję się na głowie to jak swobodnie możemy poruszać głową jest ważnym składnikiem tego jak wchodzimy w interakcje ze środowiskiem i naszego poczucia bezpieczeństwa.

Podczas spotkania nauczysz się i poczujesz jak możesz uwolnić głowę i szyje z ich nawykowych napięć i znajdziesz bardziej optymalną pozycje dla głowy na szczycie kręgosłupa. Tak ustawiona głowa jest wolna do ruchu, pozwala poczuć się bezpieczniej i sprawia, że reszta ciała też robi się lżejsza.

Zrobimy lekcje na (zwykłym krześle) i po warsztatach otrzymasz nagrania audio lekcji.

Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łączącym w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny. W nowatorski sposób wykorzystuje wrodzoną zdolność człowieka do uczenia się, w celu zwiększenia samoświadomości i poprawy jakości życia.

Podczas zajęć dowiesz się, jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki. Nauczysz się jak działać i poruszać się w sposób bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie lekkości.

Lekcje poprawią wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, zwiększą świadomość ciała, propriocepcję, wspomogą regenerację organizmu oraz wpłyną korzystnie na poczucie ogólnego dobrostanu.

Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.

Zapisz się tutaj

Szczegóły

Data:
26 lutego
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
135PLN
Witryna internetowa:
https://www.arturchruszcz.pl/produkt/wolnosc-dla-glowy-krzeslo-metoda-feldenkraisa/

Organizator

Artur Chruszcz
Adres e-mail:
ja@arturchruszcz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Artur Chruszcz – metoda Feldenkraisa
Politechniczna 9/5
Gdansk, Pomorskie 80-252 Poland
+ Google Map
Telefon:
537822575

Dodaj komentarz