Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ulga dla żuchwy i szyi – kameralne warsztaty metodą Feldenkraisa (Gdańsk)

27/11/2022 @ 10:00 - 12:00

100PLN
Ból i napięcie okolic karku, szyi i żuchwy często pojawiają się na skutek stresu, silnych emocji i przyjmowania nieoptymalnej postawy. Podczas warsztatów nauczysz się jak łagodzić i minimalizować napięcie w szyi i twarzy, tak aby przywrócić swobodny ruch głowy i żuchwy.
Wykorzystamy do tego dwie lekcje metody Feldenkraisa, które nie wymagają żadnego wcześniejszego doświadczenia. Po spotkaniu otrzymasz nagrania audio z warsztatów, które pozwolą Ci wesprzeć szyje i żuchwę wtedy kiedy będziesz tego potrzebować.
Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łączącym w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny. W nowatorski sposób wykorzystuje wrodzoną zdolność człowieka do uczenia się, w celu zwiększenia samoświadomości i poprawy jakości życia.
Podczas zajęć dowiesz się, jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki. Nauczysz się jak działać i poruszać się w sposób bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie lekkości.
Lekcje poprawią wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, zwiększą świadomość ciała, propriocepcję, wspomogą regenerację organizmu oraz wpłyną korzystnie na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.

Szczegóły

Data:
27/11/2022
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
100PLN
Witryna internetowa:
https://www.arturchruszcz.pl/produkt/ulga-dla-zuchwy-i-szyi

Organizator

Artur Chruszcz
Adres e-mail:
ja@arturchruszcz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Artur Chruszcz – metoda Feldenkraisa
Politechniczna 9/5
Gdansk, Pomorskie 80-252 Poland
+ Google Map
Telefon:
537822575

Dodaj komentarz