Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ukojenie poprzez ruch – kameralne warsztaty metodą Feldenkraisa (Gdańsk)

18/12/2022 @ 10:00 - 12:00

PLN100
warsztaty metodą Feldenkraisa
Każdy doświadcza stresu i niepokoju, szczególnie w obecnej sytuacji na świecie. Stres jest naturalną i często pożądaną reakcja organizmu, ale często długotrwały stres i napięcie “wchodzą w nawyk” i robią się chroniczne. W efekcie, stres może negatywnie wpływać na nasze zdrowie powodując między innymi bóle głowy, wysokie ciśnienie krwi, problemy trawienne, zaburzenia snu i inne bóle i dolegliwości.
Poprzez kultywację czułej uważności i neuroplastyczność, możemy nauczyć się odpuszczać unawykowiony stres i napięcie przywracając równowagę w układzie nerwowym i samoregulację całego organizmu.
Na warsztatach wykorzystamy somatyczne lekcje neuro-ruchowe oparte o metodę Feldenkraisa.
Na warsztatach poznasz kilka praktycznych i prostych sposobów na to by się wyciszyć i uspokoić. Wykorzystamy subtelne i małe ruchy, szczególnie części ciała “dużych” dla mózgu takich jak oczy, żuchwa czy dłonie, oraz oddech i skoordynowane, lekkie ruchy całego ciała, które obniżą napięcie, poprawią nastrój i zwiększą poczucie ogólnego dobrostanu.
Warsztaty odbędą się w małej kameralnej grupie (do 4 osób) w gabinecie w pięknej przestrzeni Popclub Studio w Gdańsku Wrzeszczu.
18.12.2022 (niedziela) od 10 do 12.
Dla korzystających z warsztatów zniżka na zajęcia indywidualne 120PLN.

Miejsce wydarzenia

Artur Chruszcz – metoda Feldenkraisa
Politechniczna 9/5
Gdansk, Pomorskie 80-252 Poland
+ Google Map
Telefon:
537822575

Dodaj komentarz