Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świadomość poprzez ruch – wprowadzenie do metody Feldenkraisa

30/04/2022 @ 15:30 - 20:00

200PLN
Podczas warsztatu dowiesz się czym jest metoda Feldenkraisa, poznasz jej założenia i jak praktycznie możesz wykorzystać ją na co dzień w celu poprawy swojego funkcjonowania.
Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łącząca w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny, w nowatorski sposób wykorzystującą wrodzoną zdolność uczenia się do zwiększenia samoświadomości, zmiany i poprawy jakości życia.
Podczas zajęć dowiesz się jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki działania oraz jak możesz działać i poruszać się w sposób który będzie bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.
Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie większej lekkości i możliwości wyrażania się poprzez ruch.
Lekcje poprawiają wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, poszerzają świadomość ciała, priopriocepcje, wspierają regeneracje i samoregulacje całego organizmu oraz wpływają na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.
✅KIEDY: 30 kwietnia 2022 (sobota)
✅GODZINA: 15:30 – 20:00 (w tym łącznie 40 min przerwy)
✅PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
✅KOSZT: 200 zł
Podczas warsztatów zrobimy przynajmniej 3 pełnowymiarowe lekcje, kilka krótszych eksperymentów psychoruchowych oraz umówimy “praktyczną teorie” i podzielimy się wrażeniami. Wszystkie lekcje i eksperymenty dostępne będą dla uczestników w postaci nagrań audio po warsztacie.
Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.
Płatności należy dokonać do najpóźniej do 22 kwietnia w recepcji studia kartą/ gotówką lub przelewem.
Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.
ZAPRASZAMY 🙂

Szczegóły

Data:
30/04/2022
Godzina:
15:30 - 20:00
Koszt:
200PLN

Miejsce wydarzenia

Joga Park
ul. Wajdeloty 12A
Gdańsk, 80437 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz