Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świadomość poprzez Ruch – wprowadzenie do metody Feldenkraisa

23 września @ 15:30 - 19:30

200PLN
Podczas warsztatu dowiesz się czym jest metoda Feldenkraisa, poznasz jej założenia i jak praktycznie możesz wykorzystać ją na co dzień w celu poprawy swojego funkcjonowania.
Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łącząca w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny, w nowatorski sposób wykorzystującą wrodzoną zdolność uczenia się do zwiększenia samoświadomości, zmiany i poprawy jakości życia.
Podczas zajęć dowiesz się jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki działania oraz jak możesz działać i poruszać się w sposób który będzie bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.
Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie większej lekkości i możliwości wyrażania się poprzez ruch.
Lekcje poprawiają wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, poszerzają świadomość ciała, priopriocepcje, wspierają regeneracje i samoregulacje całego organizmu oraz wpływają na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.
✅KIEDY: 23 września 2023 (sobota)
✅GODZINA: 15:30 – 19:30
✅PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
✅KOSZT: 200 zł
Podczas warsztatów zrobimy przynajmniej 3 pełnowymiarowe lekcje, kilka krótszych eksperymentów psychoruchowych oraz umówimy “praktyczną teorię” i podzielimy się wrażeniami. Wszystkie lekcje i eksperymenty dostępne będą dla uczestników w postaci nagrań audio po warsztacie.
Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.
Płatności należy dokonać do najpóźniej do 16 września w recepcji studia kartą/gotówką lub przelewem.
Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.
Numer konta bankowego:
62 1050 1764 1000 0092 0606 8828.
W tytule przelewu prosimy wpisać: WARSZTATY WPROWADZENIE DO FELDENKRAISA – Imię i Nazwisko uczestnika. Zwrot opłaconego warsztatu realizujemy na pisemną prośbę (email), która wpłynie do nas najpóźniej w dniu poprzedzającym rozpoczęcie warsztatu. Prośby o zwrot kosztów opłaconego udziału ze względu na nieobecność, przesłane w dniu odbywania się warsztatu, nie będą rozpatrywane.
ZAPRASZAMY

Szczegóły

Data:
23 września
Godzina:
15:30 - 19:30
Koszt:
200PLN

Miejsce wydarzenia

Joga Park
ul. Wajdeloty 12A
Gdańsk, 80437 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz