Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkania Somatyczne #1 – Poznaj swoje biodra

27 maja @ 10:00 - 12:00

135zł
Spotkania somatyczne to szansa na głębsze poznanie siebie i rozszerzenie świadomości siebie, tego w jaki sposób się poruszamy i działamy, oraz eksplorując nowe lub zapomniane możliwości.
Podczas spotkań poszukiwać będziemy tego w jaki sposób ucieleśniać możemy jakości, które nas interesują – takie jak większa lekkość, spójność i osobista moc w działaniu.
Pierwszym tematem będzie uświadomienie sobie i poczucie tego gdzie są biodra, jak mogą dawać wsparcie i obudzimy trochę zgięcie w biodrach i mięśnie za to odpowiedzialne.

Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łączącym w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny. W nowatorski sposób wykorzystuje wrodzoną zdolność człowieka do uczenia się, w celu zwiększenia samoświadomości i poprawy jakości życia.

Podczas zajęć dowiesz się, jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki. Nauczysz się jak działać i poruszać się w sposób bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie lekkości.

Lekcje poprawią wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, zwiększą świadomość ciała, propriocepcję, wspomogą regenerację organizmu oraz wpłyną korzystnie na poczucie ogólnego dobrostanu.

Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.

Aby uczestniczyć w spotkaniu wykup dostęp:

Spotkania Somatyczne #1 – Poznaj swoje biodra

Szczegóły

Data:
27 maja
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
135zł

Organizator

Artur Chruszcz
Adres e-mail:
ja@arturchruszcz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Artur Chruszcz – metoda Feldenkraisa
Politechniczna 9/5
Gdansk, Pomorskie 80-252 Poland
+ Google Map
Telefon:
537822575

Dodaj komentarz