Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MindBodyFulness — odzyskiwanie połączenia pomiędzy umysłem i ciałem. Warsztaty metodą Feldenkraisa

04/06/2022 @ 14:30 - 19:30

200PLN
W metodzie Feldenkraisa uczymy się jak angażować się w działanie nad całym sobą. Nasz ruch, emocje, odczucia i myśli stają się ze sobą coraz bardziej spójne, przez co nasze działanie robi się sprawniejsze i pojawia się w nim poczucie większej gracji i lekkości.
Stresy chaotycznej codzienności i trudne przeżycia z przeszłości często odcinają nas od wrażeń i odczuć płynących z ciała i unieruchamiają ”zamrażają” niektóre części nas. W pośpiechu zapominamy czuć siebie, trzymamy napięcia z przeszłości, nieadekwatne w teraźniejszości i ruszamy się w nawykowy, mało optymalny sposób.
Podczas warsztatu eksplorować będziemy jak można wykorzystać metodę Feldenkraisa do praktyki dynamicznej, uważności i ucieleśnienia ”embodiment ”, aby wejść w lepszy kontakt z samym sobą. Poprzez praktykę na zajęciach poprawisz samoregulację całego organizmu, odzyskasz lub odkryjesz poczucie zintegrowania, w którym czujesz większą sprawczość, przyjemność i elegancję w działaniu.
KIEDY: 04.06 (sobota)
GODZINA: 14:30 -19:30 (w tym godzinna przerwa)
PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
KOSZT: 200zł
Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łączącym w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny. W nowatorski sposób wykorzystuje wrodzoną zdolność człowieka do uczenia się, w celu zwiększenia samoświadomości i poprawy jakości życia.
Podczas zajęć dowiesz się, jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki. Nauczysz się jak działać i poruszać się w sposób bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.
Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie lekkości.
Lekcje poprawią wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, zwiększą świadomość ciała, propriocepcję, wspomogą regenerację organizmu oraz wpłyną korzystnie na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.
Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.
Płatności należy dokonać do najpóźniej do 28 maja w recepcji studia kartą/ gotówką lub przelewem.
Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.

Szczegóły

Data:
04/06/2022
Godzina:
14:30 - 19:30
Koszt:
200PLN
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1040733826824378/?ref=newsfeed

Miejsce wydarzenia

Joga Park
ul. Wajdeloty 12A
Gdańsk, 80437 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz