Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krok po kroku — jak poruszać się z lekkością? Warsztaty metodą Feldenkraisa

14 stycznia @ 15:00 - 18:30

Trwałych i znaczących zmian dokonuję się małymi krokami.
Nowoczesna nauka potwierdza, że te małe kroki omijają wrodzony w nas opór przed nowymi zachowaniami. Wiedział to też Moshe Feldenkrais, którego metodę moglibyśmy inaczej nazwać metodą małych kroków. Powiedział, że ta praktyka ma sprawiać, że niemożliwe stanie się możliwe, możliwe łatwe a łatwe eleganckie. Widział też, że możliwej poprawie nie ma końca, a robiąc małe kroki, zmiana dzieję się bez lęku, bólu i nadmiernego wysiłku.
Podczas tego warsztatu eksplorować będziemy… chodzenie, jedną z czynności, których robimy najwięcej. Poczujesz jak chodzisz i znajdziesz sposoby na to, żeby robić to łatwiej i bardziej efektywnie, tak aby móc iść przez życie z większą lekkością i radością.
Metoda Feldenkraisa jest holistycznym spojrzeniem na rozwój człowieka, łączącym w sobie fizykę, neurobiologię i rozwój motoryczny. W nowatorski sposób wykorzystuje wrodzoną zdolność człowieka do uczenia się, w celu zwiększenia samoświadomości i poprawy jakości życia.
Podczas zajęć dowiesz się, jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki. Nauczysz się jak działać i poruszać się w sposób bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.
Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie lekkości.
Lekcje poprawią wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, zwiększą świadomość ciała, propriocepcję, wspomogą regenerację organizmu oraz wpłyną korzystnie na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.
Płatność należy uiścić w recepcji studia gotówką, kartą lub przelewem na konto: 62 1050 1764 1000 0092 0606 8828. Tytuł przelewu: „WARSZTATY z Arturem Chruszczem, Imię i Nazwisko uczestnika”.
Drogi Kliencie,
jeśli chciałbyś otrzymać fakturę VAT za niniejszy warsztat, prosimy o kontakt mailowy/telefoniczny w celu podania numeru NIP przed dokonaniem przelewu.
Zapisy w recepcji JOGA PARK, mailowo: recepcja@studiojogapark.pl lub pod numerem tel.: 583445674.

Miejsce wydarzenia

Joga Park
ul. Wajdeloty 12A
Gdańsk, 80437 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Dodaj komentarz