Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Długi kręgosłup bez wysiłku – mini warsztaty metodą Feldenkraisa

29 stycznia @ 10:00 - 12:00

120PLN
Spotkanie z metodą Feldenkraisa podczas, których nauczysz się jak możesz przywracać naturalną długość kręgosłupa bez większego wysiłku.
Podczas zajęć dowiesz się jak poprzez łagodny ruch połączony z uwagą możesz odkryć swoje głęboko zakorzenione i często ograniczające nawyki działania oraz jak możesz działać i poruszać się w sposób który będzie bardziej komfortowy, funkcjonalny i efektywny.
Poprzez zadbanie o jakość ruchu i wykonywanie go z minimalnym potrzebnym wysiłkiem, zbędne napięcia w ciele zostaną przeorganizowane i uwolnione, pozostawiając uczucie większej lekkości i możliwości wyrażania się poprzez ruch.
Lekcje poprawiają wzorce posturalne, jakość ruchu, subiektywne odczucie wygody we własnym ciele, poszerzają świadomość ciała, priopriocepcje, wspierają regeneracje i samoregulacje całego organizmu oraz wpływają na poczucie ogólnego dobrostanu.
Zajęcia metody Feldenkraisa są bezpieczne i dostępne dla osób w każdym wieku, bez względu na wcześniejsze doświadczenie.
✅KIEDY: 29 stycznia 2023 (niedziela)
✅GODZINA: 10:00 – 12:00
✅PROWADZĄCY: Artur Chruszcz
✅KOSZT: 120 zł
Podczas spotkania zrobimy przynajmniej 2 pełnowymiarowe lekcje, kilka krótszych eksperymentów psychoruchowych oraz umówimy “praktyczną teorie” i podzielimy się wrażeniami. Wszystkie lekcje i eksperymenty dostępne będą dla uczestników w postaci nagrań audio po warsztacie.
Zapisz się TUTAJ.

Szczegóły

Data:
29 stycznia
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
120PLN
Witryna internetowa:
https://www.arturchruszcz.pl/produkt/naturalnie-dlugi-kregoslup-warsztaty-metoda-feldenkraisa/

Miejsce wydarzenia

Artur Chruszcz – metoda Feldenkraisa
Politechniczna 9/5
Gdansk, Pomorskie 80-252 Poland
+ Google Map
Telefon:
537822575

Dodaj komentarz